אודות

נעים להכיר, אנחנו Business Class

Business Class הוקמה בשנת 2001 על ידי ערן שחם, מוותיקי המרצים בתחום הסייבר בישראל, בעל ניסיון של למעלה מ-30 שנים. ערן הקים את מרכז ההדרכה מתוך רצון לסייע לאנשי מקצוע כמו גם לחסרי ניסיון מוקדם, להשתלב בעולם ההייטק. הסבלנות, המקצועיות והרצון לסייע ולייעץ לתלמידים מלווים את ערן כמו את שאר המרצים מיום הקמת Business Class עד היום.

מרכז ההדרכה שלנו הוא מהמקצועיים והוותיקים בישראל בתחום הסייבר, התקשורת והוירטואליזציה. הקורסים של Business Class הם קרש קפיצה לתוך עולם ההייטק ובוגריהם משתלבים בעבודות נחשקות בתחום.
בסיום הלימודים המרצים שלנו קשובים לכל שאלה וייעוץ ומסייעים לבוגרים למצוא את דרכם לעבודה בעולם הההייטק.

Business Class נולדה מתוך ראייה והבנת עולם ההייטק והצורך באנשי מקצוע מצוינים. לאורך השנים לימדנו וסייענו לשלב אלפי בוגרים בחברות ההייטק הטובות בישראל. בין אם מדובר בתלמידים שהגיעו עם ידע מקצועי קודם וביקשו לשדרג אותו או תלמידים צעירים שהגיעו ללא רקע כלל וכיום עוסקים בתחום בהצלחה רבה.

בזכות שיתופי הפעולה המצליחים שלנו עם מכללות ואוניברסיטאות ברחבי הארץ – תוכלו ללמוד בנוחות קרוב למקום מגוריכם באחד ממרכזי ההדרכה באוניברסיטת בר-אילן או בשלוחות מכללת סמי שמעון להנדסה.


בשנים האחרונות הרחבנו את פעילותנו מחוץ לגבולות הארץ ואנו מקיימים הדרכות סייבר מקצועיות לחברות ברחבי העולם. התלמידים מתחברים במהלך השיעורים לחברת השרתים העוצמתית שממוקמת בישראל וזוכים גם הם לעוצמת עיבוד אדירה ותחושה של סביבת עבודה אמיתית כבר במהלך הלימודים.

אנו מאמינים בלמידה אמיתית מתוך השטח עצמו ולכן יצרנו חיבור לחוות השרתים הגדולה בישראל כך שבכל קורס תחוו עוצמה ומהירות עיבוד אדירה שלא תמצאו באף קורס אחר בארץ. העבודה בצורה הזו מאפשרת התנסות אמיתית בטכנולוגיות הגנה ותקיפה והכנה לעבודה בחברות ההייטק הגדולות והטובות ביותר.